זהר בובי בע"מ - איטום וזיפות גגות ברמת גן

בתהליך איטום וזיפות גגות ברמת גן ובכל מקום אחר, הפרמטר שקובע את איכות הביצוע ואת משך הזמן שהגג יישאר יבש לאחר ביצוע האיטום הוא חומר האיטום שבו משתמשים.

שימוש בזפת טבעית אינו נפוץ יותר, מכיוון שקיימים תרכובות מיוחדות שמיועדות במיוחד עבור איטום וזיפות גגות שמניבות את התוצאות האיכותיות ביותר ומותירות את הגג עם שכבת איטום איכותית.

חברת זהר בובי בע"מ אשר מתמחה בביצוע איטום וזיפות גגות ברמת גן ובתל אביב תשמח לבצע את האיטום של הגג שלכם ולשם הבטחת התוצאות האיכותיות ביותר מתחייבים בחברה לעבוד רק עם החומרים המתקדמים ביותר ולבצע את העבודה בצורה הכי יסודית ומקצועית.


איטום וזיפות מחדש או תיקון

כאשר מדובר על מבנה חדש, הוא מגיע עם שכבת איטום שנפרסת על הגג כחלק מתהליך הבניה. כאשר מדובר על גג ישן שכבר יש עליו שכבת זיפות, יש לבחור בין זיפות מחדש לבין תיקון הזיפות הקיים.

במבנים החדשים או בגגות שהאיטום הקיים שלהם ישן ולא תקני, זהר בובי בע"מ משתמשים בטכניקות חדישות של איטום ובחומרי איטום מיוחדים.

זהר בובי בע"מ היא החברה המובילה בתחום איטום וזיפות גגות ברמת גן ומומחי הזיפות שלה עובדים עם חומרי האיטום המתקדמים ביותר שמבטיחים את הבידוד האופטימאלי ואת ההגנה המושלמת לגג מפני רטיבות במהלך החורף.

כל מלאכת איטום וזיפות גגות ברמת גן המבוצעת על ידי החברה עוברת בדיקה מקצועית בסיום העבודה על מנת לוודא כי הגג מוגן ואטום בצורה יסודית.
לחץ כאן לפרטים נוספים
בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק