זיפות גגות בתל אביב


כמה צרות יכול להוליד גג שאינו אטום? אתם לא מאמינים אפילו כמה. לא משנה כלל אם אטמתם רק בקיץ שעבר את הגג שלכם, הרי שכדאי לבצע בדיקת איטום לפחות אחת לשנה. כך, אתם יכולים להיות שקטים כי גם בחורף הגשום ביותר, לא יצליחו לחדור מים אל תוך הבית או אל בניין הדירות המשותף בו אתם מתגוררים. איך אוטמים את הגג? באמצעות שיטה אחת מבין כמה אפשרויות, ביניהן זיפות גגות בתל אביב.

מדובר על השיטה הוותיקה ביותר, שהעובדה כי ממשיכים לאטום באמצעותה מעידה על כך שהיא פשוט עובדת. אם גם אתם מעוניינים לאטום את הגג, דברו איתנו עוד היום! 

איטום גג באמצעות הזפת 

אז מה זה זיפות גגות? מדובר על שיטת איטום המבוססת על זפת. השיטה הזו ידועה בפשטות שלה, וביכולת שלה להעניק מענה מהיר ונוח כלכלית. חשוב לציין כי לאורך השנים פותחו שיטות איטום נוספות, כמו שיטת היריעות הביטומניות, אך זיפות גגות נותרה בתמונה והיא עדיין מוצעת ומומלצת. שיטת העבודה בזיפות הגגות, מבוססת על רעיון פשוט למדי: 

  • חימום הזפת
  • מריחת הזפת על הגג
  • סיוד הזפת

"שמעתי שזו השיטה הזולה ביותר, זה נכון?"

בהשוואה לשיטות האיטום האחרות, שיטת זיפות גגות בתל אביב אכן ידועה במחיר הנוח שלה. מה שמייקר או מוזיל את איטום הגג הוא החומר בו עושים שימוש, ובמקרה הזה – אכן ישנו יתרון בולט. הזפת לא יקרה, מה שמאפשר לנו להציע את שיטת האיטום הספציפית הזו במחיר נוח ושווה לכל כיס.  

הכנות מקדימות אפסיות לפני ביצוע האיטום

בשונה מהשיטה של יריעות ביטומניות המצריכה הכנה רבה לפני האיטום, שיט זיפות הגגות מציבה יתרון גם כאן. בשיטה זו, אנו מבצעים הכנה מקדימה אחת והיא ניקוי הגג מאבק ופסולת. מובן כי לא ניישם את הזפת החמה על אריזות ריקות של מזון, שקיות פלסטיק, לכלוך של יונים ואבק. אנו ננקה את הגג ורק לאחר מכן נתחיל בעבודת האיטום.

הזפת מיושמת על כל החלקים "הקירחים" של הגג – אלו שלא מונחים עליהם מזגנים, דוודים, קולטים וכיוצא בזה. מדובר על שיטת יישום פשוטה מאד, שכן העבודה מבוססת על יציקת הזפת החמה על הגג, וזהו. כך, גם אם אתם מתאמים איתנו בהתראה קצרה לפני החורף או בשיאו, אנו יכולים להבטיח עבודה מקצועית, יעילה ומהירה. 

"זה נכון שצריך לסייד את הגג לאחר זיפות גגות?"

ההחלטה היא שלכם, אך מומלץ מאד שכן. בחורף, אין כל בעיה עם החשיפה של הזפת, אך בקיץ דווקא כן. החשש הוא שהטמפרטורות הגבוהות המאפיינות את הקיץ הישראלי, יפגעו בעמידות הזפת וכך יגרמו לסדקים. המשמעות היא שתתאפשר בחורף חדירה של מים דרך הגג ואת זה אנו רוצים למנוע. לכן, כדאי בהחלט לסייד את הגג וכך ליהנות מאיטום איכותי ועמיד גם בעונות הגשומות הבאות. 

בעלים של נכס להשקעה? דאגו לאטום את הגג!

כידוע, בעיר תל אביב ישנם המון נכסי השקעה בהם מתגוררים חבר'ה צעירים בשכירות. אם גם לכם דיירים המתגוררים בנכס שלכם, דאגו לאטום את גג הבית הפרטי או הבניין. כשהגג לא אטום, הצרות העתידיות עלולות לפגוע בדיירים שלכם, אך גם בכם. איך בדיוק?

  • עבור הדיירים: חוסר נוחות, פגיעה אפשרית ברכוש
  • עבורכם: סביר כי הדיירים יביעו חוסר שביעות רצון ויעזבו את הדירה בסיום החוזה. בנוסף, התיקונים עבור הנזקים בבית בעקבות חדירת מים – באחריותכם.

זיכרו כי בתור בעלי נכסים, האחריות על זיפות גגות בתל אביב או כל כל שיטת איטום אחרת, היא אחריותכם. בססו את התנאים האידיאליים ביותר עבור הדיירים שלכם, והימנעו כך מעוגמת נפש, לחצים ומתחים מיותרים.

 
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון