א.א זהר איטום גגות - איטום וזיפות גגות בתל אביב

מלאכת איטום וזיפות גגות נועדה על מנת לספק לגג את שכבת הבידוד שתמנע מהרטיבות לחדור לתוך הבית. זיפות נועד גם על מנת לנקז את מי הגשמים מהגגות השטוחים.
בשיטת האיטום המבוצעת על ידי זיפות נהוג להשתמש בישראל כבר למעלה מארבעה עשורים, מכיוון שזו השיטה המתאימה ביותר לסוג הגגות שנפוצים בישראל.
חברת א.א. זהר היא החברה המובילה בישראל והיא מספקת שירותי איטום וזיפות גגות בתל אביב ברמה הגבוהה ביותר. הנכם מוזמנים לפנות למומחי האיטום של החברה על מנת לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לביצוע איטום וזיפות גגות בתל אביב, שיעשה על ידי מומחי החברה בצורה היסודית ביותר. 

מה הופך את מלאכת האיטום גגות והזיפות גגות למקצועית ואיכותית

כאשר מדובר על איטום וזיפות גגות בתל אביב, אפקטיביות האיטום נקבעת על ידי בחירה נכונה של חומר האיטום בו משתמשים. בנוסף, ישנה חשיבות רבה גם ליצירת השיפוע הנכון שימנע את הצטברות המים על הגג ויעודד את ניקוז המים למקום המיועד לשם כך.
מלאכת איטום וזיפות גגות בתל אביב אשר תבוצע על ידי מומחים לאיטום של חברת א. א. זהר, תהפוך את הגג ליבש ובלתי חדיר למשך חמש עשרה שנים לפחות. על מנת להבטיח תוצאות אלו, בא. א. זהר משתמשים בשיטות איטום וזיפות החדישות ובחומרי האיטום המתקדמים ביותר.
בחברה ישמחו לבצע את הזיפות המקצועי ביותר עבור הגג שלכם ועל מנת להימנע מכשלים באיטום, בסיום העבודה מומחי החברה יבצעו בדיקה מקיפה לכל שטח הגג.
חזרה לדף הבית
בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק