בידוד גגות בהתזת פוליאוריטן מוקצף 100% פוליאוריתן מוקצף מעכבי בעירה תקן אש

בידוד גגות
חברתנו מתמחה בעבודות איטום ובהתזת פוליאוריטן מוקצף לחברה מכונות חדישות המשמשות להתזת פוליאוריטן מוקצף בצורה מקצועית על כל מבנה שזקוק לבידוד גגות. שיטת הבידוד הטובה ביותר בעולם, מבודדת קור וחום, מרווחים וחללים מעוקלים ובלתי ניתנים להגעה בכל סוג של מבנים חדשים וישנים וכמובן גם בידוד גגות.
ידע וניסיון עשיר ורב שנים יעניקו לך בידוד עמיד לאורך שנים ארוכות. אחריות לכל עבודות הבידוד

 

להצעת מחיר אטרקטיבית ופרטים נוספים חייגו: 

 

כאשר מדובר על בידוד גגות ובידוד בכלל אין מקום לפשרות, כך שיש לבחור את החומרים האיכותיים ביותר לצורך ביצוע המשימה. החומר הפופולרי והטוב ביותר כיום לצורך בידוד מקצועי הוא – פוליאוריטן מדובר בחומר פולימרי, המשמש בעיקר לעבודות של איטום ובידוד הנעשות במבנים  שונים, הן בבתים פרטיים, משרדים ומוסדות. בחומר זה מבצעים את העבודה על ידי הקצפתו, שהוא בעל תכונות ייחודיות שהופכות אותו ליעיל למטרות אלו בתהליך בנייה ובעבודות שונות.
פוליאוריטן מוקצף
 

מהו חומר הפוליאוריטן מוקצף?


מדובר בחומר בעל תכונות מצוינות לבידוד טרמי, בידוד אקוסטי ולמעשה לכל סוג בידוד. חומר זה משמש כמוצר הדגל בכל תהליך בנייה ומשמש אותה בנאמנות רבה מזה שנים רבות. אין ספק שבעלי מקצוע מומחים בתחום הבידוד ישתמשו רק בחומר זה, אם זה לבידוד גגות, בידוד תקרות, קירות וגם בדלתות. כאשר מדובר במבנים מיוחדים, כמו למשל חדרי מוזיקה, חדרי הקלטות, אולמות אירועים וכנסים, בתי קולנוע, מפעלים, משרדים ומקומות בהם יש צורך בשקט או בידוד יעיל למניעת חדירת רעשים או הוצאת רעשים, חומר הפוליאוריטן– הוא הטוב והיעיל ביותר.
 

כיצד מבצעים שימוש בהתזת פוליאוריתן מוקצף?


לצורך משימה זאת, נדרשים בעלי מקצוע מקצועיים, על מנת שיבצעו עבודה יעילה וטובה, כזאת שתשרת את המטרה ותקנה לכם בידוד מושלם. השימוש בחומר נעשה על ידי שתי צורות עיקריות: ישנם לוחות אשר מגיעים כפלטות מוכנות מראש, אותם מרכיבים בתוך הקירות במקומות רצויים. האופציה הנוספת לשימוש בחומר היא – שימוש בפוליאוריטן מוקצף בלוחות, אשר משמש לציפוי של משטחים שונים ולמילוי של חללים מסוימים במבנה. את לוחות הפוליאוריטן ניתן למצוא במקומות שונים כמו למשל – בגגות רעפים, בתוך קירות, במפעלי תעשיה, במבנים המשמשים לחקלאות, במבני קירור, במיכלים גדולים ועוד סוגים רבים של מקומות הדורשים איטום ובידוד יעילים.

פוליאוריטן מוקצף בהתזה, יש לבצע על ידי מכונה מיוחדת המקציפה את החומר ובה מורכב חלק מיוחד איתו ניתן להתיז את החומר למקום הרצוי. התזה זאת דורשת מיומנות רבה מצד בעל המקצוע, מכיוון שיש לבצע עבודה מדויקת ויסודית. למעשה את החומר מתיזים על המקום הרצוי ונוצרת שכבת בידוד אחידה ויציבה ללא מרווחים וחללים ריקים ביחס ללוחות פוליאוריטן. השימוש בהתזה זאת, לרוב נעשה על מקומות מסוגים שונים כמו – מקומות ישרים, מעוקלים, מקומות צרים ולמעשה בכל מקום בו יש צורך למלא חללים לצורך בידוד איכותי.חשוב לציין כי חומר פוליאוריטן, הינו חומר דליק, לכן יש צורך להשתמש בו בזהירות רבה בצורה בטיחותית. מסיבה זאת, חשוב להיעזר בבעל מקצוע בעל ניסיון רב בתחום זה אשר מכיר היטב את החומר והוא ידע כיצד להשתמש בו בצורה הבטיחותית ביותר.

* יש לבקש מבעל המקצוע שמגיע לבודד לכם את הגג או את המבנה להישתמש בחומרים תיקניים בלבד עם רכיב מעכב בעירה שהרי הם יצילו אותכם וישמרו על המבנה שלכם במקרה שלא יקרה חלילה .
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון