המלצות זהר בובי בע"מ

המלצות
 • זהר בובי בע"מ  | עידית |
אני רוצה להמליץ בחום על זהר בובי! מדובר בחברה רצינית, עובדים מקצועיים צוות מצוין שעושים עבודה מהירה ומקצועית ובמחירים סבירים.
מדובר בעבודת איטום שנעשתה בשני מקומות, האחת בכפר יונה והשנייה בהרצלייה. חיפשנו חברת איטום מקצועית שתבצע עבודת איטום לגג בניין מגורים בהרצלייה, יש לנו דירה מושכרת שם שספגה רטיבות ובנוסף ביצוע עבודת איטום במרפסת שלנו הפרטית בכפר יונה.
לזהר הגענו דרך סקר שוק, זימנו אותו להגיע לראות את השטח ולתת הצעות מחיר. זהר הגיע כפי שסוכם, ראה במה מדובר, ייעץ לנו על עבודת זיפות וסיוד בגג של הבניין ואיטום ביריעות ביטומניות למרפסת שלנו הצעות המחיר שקיבלנו ממתן היו הוגנות, הוא ייצר רושם מקצועי ואמין ולאחר שהגיש הצעת מחיר מסודרת קבענו תאריך לתחילת העבודה.
לאורך כל ימי העבודה, זוהר והצוות ביצעו את עבודת האיטום במקצועיות, עמדו בלוחות הזמנים, היו יסודיים ובסיום העבודה השאירו את השטח נקי ומסודר.
בסיום העבודה זהר העניק לנו קבלה ואחריות לעשר שנים על היריעות ושלוש שנים על הזיפות. התרשמתי עד עכשיו שמדובר בחברה טובה ומקצועית. מקווה שבחורף נגלה שהתוצאות טובות.
עידית, כפר-יונה


המלצות
 • זהר בובי בע"מ   |  ולרי | 
זהר מקצועי הגיע בזמן המחיר היה טוב, עמד בכל מה שסיכמנו מולו ועשה עבודה איכותית שהוכיחה את עצמה בחורף האחרון.
שמי ולרי ואני וועד-הבית בבניין מגורים ושנה שעברה החלטנו לחדש את האיטום ולשם כך עשיתי סקר שוק ובדקתי מחירים בין חברות שונות. לזהר הגעתי דרך המלצה מפה לאוזן, שוחחתי איתו בטלפון, הוא נתן לי הערכת מחיר כללית שהייתה איפשהו בטווח ביניים מבין ההצעות שקיבלתי עד כה והחלטתי להזמין אותו עם עוד כמה בעלי-מקצוע לבחון את הגג ולתת הצעת מחיר סופית.
זהר הגיע אלינו ביום שסוכם, עלה לגג עשה מדידות, העיר את תשומת ליבי לגבי סדק שני המפלסים שיש בגג וייעץ לנו לבצע במפלס אחד איטום בזפת ובשני ביריעות. זהר נתן לי הצעת מחיר משתלמת הוגנת, דיבר לעניין, היה מאוד נחמד ואדיב ועשה עלי רושם של בעל-מקצוע הוגן שאפשר לסמוך עליו - סגרתי איתו את האיטום ביריעות
ויצאנו לדרך.
ביום האיטום זהר הגיע עם הצוות שלו, הם עלו לגג עם כל החומרים והציוד  ביצעו פינוי הפסולת מהגג. לאחר שהגג היה נקי, הם ביצעו את עבודת האיטום, היה מדובר בעבודה לא פשוטה, אבל הם עשו עבודה פשוט מצוינת!!!
בסיום האיטום, זהר והצוות פינו הכל מהגג והשאירו אותו נקי ומסודר, זהר עמד במחיר שסוכם וקיבלנו ממנו אחריות מסודרת. אני יכולה לספר שעברנו מספר מערכות גשמים ושאכן נעשתה עבודה מקצועית! עברנו חורף שקט ויבש!
ולרי תל-אביב


המלצות
 • זהר בובי בע"מ   | דני |

אנחנו גרים בבית פרטי והחלטנו לבצע עבודת איטום מחודשת לגג שלנו ולהזמין לשם כך חברה מקצועית.
לזהר, הגעתי דרך המלצה והחלטתי להזמין אותו אלי לתת הצעת מחיר.זהר הגיע כפי שתוכנן, עלה יחד איתי לגג, מדד את השטח שלו והציע לי לאטום את הגג באמצעות יריעות ביטומניות ובחלק מהגג לבצע איטום בזפת חמה שתספיק במקרה הזה.
זהר נתן לי הצעת מחיר לפי השטח, ההצעה הייתה סבירה ביחס להצעות שקיבלתי והחלטתי לסגור איתו את העבודה (בגלל ההמלצה החמה, בגלל המחיר ובגלל הרושם הטוב).
זהר הגיע אלי עם צוות מקצועי חרוץ וממושמע, הם עבדו בצורה מקצועית מאוד, הכינו את הגג לעבודה וביצעו עבודת איטום יסודית מאוד. הייתי מרוצה מאוד מההתנהלות ומהתוצאות, הצוות שלזהר היו אמינים מאוד ומתורבתים, זהר עצמו עמד בסיכום בינינו ועשה עבודה איכותית. הכי חשוב שעברנו את החורף ואת המבול שירד בשלום! מומלץ מאוד.
דני, רמת השרון


המלצות
 • זהר בובי בע"מ |  גלית |

זהר טיפל לי בעבודת איטום של גג בניין המגורים, הגעתי אליו בזמנו המלצה מפה לאוזן וכשהוא בא לראות במה מדובר ומה גודל העבודה, הוא עשה רושם של בנאדם רציני ומקצועי ובנוסף לזאת נתן לנו את הצעת המחיר המשתלמת מכל הצעות המחיר שקבלתי לפניו והוחלט לסגור איתו את העבודה.
זהר והצוות עבדו בחריצות, הם דאגו להביא איתם כלי עבודה, סולם וחומרים ולא הטריחו אותנו בבקשות מיותרות. הם עמדו בזמני ההגעה וסיום העבודה - על הגג מרחו זפת חמה וסיידו בתום הייבוש. זהר עמד בכל המסוכם וכשסיים  עבר איתי על הגג והראה לי מה הם עשו. בתום העבודה זהר נתן לי הבטחה שבמידה ותתעורר בעיה, אפנה אליו והוא ידאג לתת פיתרון בהקדם האפשרי.
הצוות היה נעים, חביב ומקצועי. הם דאגו לפנות את הפסולת ולהשאיר אחריהם נקי ומסודר בסיום העבודה והמחיר היה בדיוק כמו שסיכמנו. זהר נתן לי אחריות ל- 3 שנים.
האיטום הוכיח את עצמו, עברנו חורף ללא בעיות רטיבות – ממליצה בחום.
גלית,נס ציונה


המלצות
 • זהר בובי בע"מ  | ימית | 
 
זהר  עשה אצלנו עבודה מוצלחת וטובה, חוות דעתי עליו מצוינת ואני ממליצה עליו בחום! השירות שלו היה מהיר יעיל ובמחיר נוח והוגן!
השנה החלטנו לחדש את האיטום, מדובר בגג בניין מגורים משותף, ולשם כך עשיתי סקר שוק ובדקתי מחירים בין חברות שונות. לזהר הגעתי דרך חיפוש אחרי חברות איטום באינטרנט, שוחחתי איתו בטלפון, הוא נתן לי הערכת מחיר כללית שהייתה איכשהו בטווח ביניים מבין ההצעות שקיבלתי עד כה והחלטתי להזמין אותו לתת מחיר סופי.
זהר הגיע אלינו ביום שסוכם, עלה לגג עשה מדידות נתן הצעת מחיר באמת הוגנת ביחס למחירי השוק- סגרתי איתו את האיטום בזפת חמה כולל סיוד ויצאנו לדרך.
ביום האיטום זהר הגיע עם הצוות שלו, הם ביצעו את עבודת האיטום בזריזות ללא עיכובים מיוחדים הכול עבר חלק. בסיום הזיפות ביצעו כמובן צביעה בסייד למנוע התחממות ופיצוצים בזפת. בסיום האיטום, אמיר והצוות פינו הכול מהגג והשאירו אותו פיקס, בכלל לא הרגשנו שהם היו שם. מבחינת המחיר, זהר עמד במחיר שסוכם, ובנוסף לכך קיבלנו ממנו אחריות כתובה לחמש שנים כמו שצריך! ממליצה בחום!
ימית, חולון


המלצות
 • זהר בובי בע"מ  | שלמה | 
היינו מאוד מרוצים מהטיפול המקצועי בעבודת האיטום עבור בנין המגורים שלנו, זהר עשה עבודה טובה ואמינה – ממליץ בחום.
כנציג וועד הבית בבניין בו אני מתגורר ערכתי בעצמי את החיפושים אחר בעל מקצוע, לאחר שאיטום היריעות הקודם שנעשה לפני שנים רבות התבלה והתחיל לגרום לרטיבויות בקומות הגבוהות.
במסגרת בחינת קבלני איטום הגעתי אל זהר מחברת "א.א זהר זיפות ואיטום גגות" עליו קיבלתי רשמים מאוד טובים מבירורים שערכתי. מהרגע הראשון ששוחחנו בטלפון הבנתי שמדובר באדם מקצועי, אמין מאוד ונעים הליכות.
זהר הגיע בדיוק בשעה שקבעתי איתו ולאחר בחינת הגג וסיכום המחיר, בעצה אחת עם כל דיירי הבית סגרנו איתו על ביצוע העבודה לאור הרושם האמין והמקצועי שהוא עשה. כמה ימים לפני העבודה, למרות שכבר מסרתי לו את מידות הגג, הוא בא שוב לבקר בכדי למדוד במדויק את שטח הגג על מנת שלא יחסרו חומרים לביצוע העבודה.
זהר עמד בכל לוחות הזמנים הקשורים לעבודה עצמה, הוא הגיע עם שלושה אנשי צוות עובדים מיומן ונמרץ, וביצע את העבודה בצורה מעולה תוך עמידה קפדנית בלו"ז שקבענו. עבודת האיטום נעשתה בזפת חמה ולאחר ייבוש הזפת מריחת סיד למניעת פיצוצים והתחממות יתר.
זהר היה בסדר גמור, עמד בכל המסוכם והעניק לנו תעודת אחריות לחמש שנים על האיטום בתנאי שנבצע סיוד כל שנה.
ממליץ – שלמה


המלצות
 •  זהר בובי בע"מ | רמי |

 • זהר והצוות שלו חברה מאוד מקצועיים, יש לי רק מילים טובות לומר עליהם, היה תענוג לעבוד מולם – ממליץ בביטחון מלא! 
  שמי רמי וברשותי שתי בתים פרטיים ורציתי לבצע על הגגות שלהם עבודת איטום מקצועית שתחזיק לאורך שנים. חיפשתי בעלי מקצוע בתחום האיטום, נכנסתי לאינטרנט ובמקרה הגעתי לזהר,  קראתי חוות דעת טובות על זהר והרמתי לו טלפון לקבלת הצעת מחיר.
  זהר הגיע אלי באופן מסודר, הגיע בזמן יש לציין! זה לא קורה הרבה עם בעלי-מקצוע היום... הוא נתן לי הצעת מחיר ממש בסדר והתרשמתי שמדובר בבעל-מקצוע הוגן וישר, שבקיא ברזי המקצוע וסגרתי איתו תאריך לאיטום.
  זהר הגיע בזמן לימי העבודה, עבד עם הצוות שלו באופן מקצועי מאוד, לא חיפף בשום שלב של האיטום והגיע עם חומרים טובים. הוא עשה עבודה מאוד מקצועית עם תמורה מלאה לכסף ששילמתי לו.
  זהר והצוות המקצועי עבדו נקי מסודר ומאורגן ובסיום העבודה פינו את השאריות והפסולת והשאירו אחריהם פרפקט! זהר נתן לי אחריות על האיטום וקבלה מסודרת. אני נותן לזהר ציון עשר בכל הפרמטרים
  רמי


המלצות  זהר בובי בע"מ |  מירבי  | 

זהר סופר אמין, מקצועי בטירוף הוא נתן לי שירות מעולה פשוט מצוין, גם המחירים היו סבירים, העבודה עצמה בוצעה טוב ומה שהכי התרשמתי מזהר, שגם לאחר האיטום בחורף כשירדו גשמים, המרזבים שלנו קצת נסתמו מהסיד והוא ישר נענה לפניה שלי ושלח צוות שיפתחו את הסתימה במרזבים – שירות באמת מעולה!
פנינו לזהר מחברת "א.א זהר איטום וזיפות גגות" (דרך המלצה מפה לאוזן) במטרה לקבל הצעת מחיר לאיטום של גג בניין מגורים משותף לאחר שהתחילו אצלנו נזילות בחורף שעבר - קיבלנו חוות דעת מצוינות עליו והחלטנו להזמין אותו לתת הצעת מחיר.
זהר הגיע אלינו לביקור, הוא מדד את שטח הגג, נתן הצעת מחיר הגיוניות וסבירה ובאופן כללי הוא מצא חן בעינינו הדיירים ונראה לי מספיק אמין ומקצועי, הוא גם היה זמין בהתאם ללו"ז ותאמנו יום ושעה.
זהר הגיע עם הצוות שלו יום לפני האיטום בכדי לבצע את עבודת הניקיון ויום למחרת הם הגיעו בכדי לבצע את האיטום עצמו - הם אטמו את הגג בזפת חמה ולח ארמכן מרחו סיד. אנחנו בהחלט מרוצים מהמקצועיות ומהשירות הנעים
בסיום העבודה הם הקפידו לנקות את הגג מהפסולת של העבודה ולפנות אותה. זהר גבה מאיתנו את המחיר שסוכם, לא היו בעיות בעניין זה, הוא נתן לנו אחריות של כתובה  על עבודת האיטום ובינתיים עברנו כבר חורף שקט ורגוע
ממליצה - מירבי


המלצות   זהר בובי בע"מ|  מיכל   | 

ממליצה בחום על זהר, מדובר בחברת איטום מקצועית ואמינה בעייני – מומלץ בחום!
הגענו לזהר דרך המלצה. קבענו איתו פגישה, הוא הגיע בזמן כמו שצריך, ייעץ לנו על סוגי האיטום ובסוף החלטנו ללכת על איטום בזפת חמה שהספיק לצרכים שלנו ולמבנה הגג. אני רוצה לציין שעשיתי "סקר שוק" לפני והיו המון חברות שרצו כל מיני חוזים דרקונים ומשוגעים, ולא היה עם מי לדבר. רק זהר היה היחיד שלא ביקש לחתום על חוזה מטורף, והיה ישיר, כנה והוגן. הוא כתב לנו הצעת מחיר מפורטת לגבי החומרים שבהם הוא הולך להשתמש באיטום והתחייב לאיטום לפי תו-התקן הישראלי. את עבודת האיטום הוא ביצע לעילא ולעילא, הם ביצעו עבודת ניקיון יסודית לגג למרזבים ולפתחי הניקוז, ולאחר מכן ביצעו את האיטום בזפת חמה כולל סיוד כעבור מספר ימים והשאירו אחריהם גג נקי ומסודר להפליא. על האיטום קיבלנו אחריות לחמש שנים.
העבודה הייתה מאוד מקצועית, מעבר לכך זהר והצוות שלו טיפוסים מאוד נחמדים וממש נעים לעבוד איתם. היום בעלי המקצוע הם על-הפנים וצריך לבדוק אותם שוב ושוב במהלך העבודה עם זהר החוויה הייתה אחרת לגמרי!


המלצות
 •   זהר בובי בע"מ|  יהונתן |

  חברת האיטום של זהר מומלצים מאוד!
  הגעתי לזהר דרך המלצה, יש לציין שעשיתי טלפונים לכמה חברות לקבל הצעת מחיר וזהר כאיש המקצוע היה הכי רציני וישר מבין כולם. הוא ביקש ממני להגיע לראות את הבניין ועל-פי הממצאים לתת הצעת מחיר בצורה יותר יעילה.
  מדובר בגג בניין מגורים משותף, זהר הגיע אלינו כפי שסוכם, בדיוק בשעה שקבענו, לא היו עיכובים מצדו - הוא עלה יחד איתי לגג, מדד את השטח בעצמו וראה איך הוא בנוי. לאחר מכן הציע לנו לבצע איטום בזפת חמה, הוא נתן לי הצעת מחיר מפורטת ומסודרת. הצעת המחיר הייתה הוגנת ביחס למה שהולך בשוק ומכיוון שהוא הותיר עלינו את הרושם הטוב מבין כולם סגרנו איתו את העבודה ותאריך לביצוע האיטום.
  זהר וצוות העובדים שלו, עבדו מאוד מאוד רציני, בסיום העבודה פינו מהגג את כל הפסולת שהצטברה, התרכזו נטו בעבודה וסיימו את האיטום באותו היום כפי שסוכם מראש וכמובן הגיעו לאחר מכן לבצע סיוד.
  מבחינה מקצועית זהר עשה עבודה טובה, עשה עבודה מסודרת ונקייה, גבה את המחיר שסוכם, נתן לנו חשבונית ואחריות לזיפות, יצאנו מאוד ובאמת עברנו את החורף האחרון ללא נזילות.
ממליץ בחום - יהונתן
 
בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק