סיוד גגות - תחזוקה שוטפת - להגנה מושלמת לגג

סיוד גגות היא אחת ממשימות התחזוקה השוטפות שיש לעשות לקראת הקיץ על מנת לספק לגג את ההגנה המושלמת.

לאחר סיוד איכותי הגג יהיה מבודד מפני החום של השמש וכך החדרים בתוך הבית יהיו קרירים יותר בעונה החמה ושכבת הזיפות לא תיסדק במהלך החודשים החמים בשל החשיפה הארוכה לשמש הקופחת.

מומחי זהר בובי בע"מ סבורים כי העונה המושלמת לביצוע סיוד גגות היא בין חודשי מאי ואוגוסט וככל שתקדימו לפנות למומחי סיוד גגות, כך משימת הסיוד תושלם מהר יותר והבית שלכם יהיה מבודד היטב ומוגן מפני החום. על מנת שהסיוד יגן על הגג לאורך השנה כולה, יש חשיבות לבחירת חומר הסיוד המקצועי והאיכותי ביותר. א.א זהר משתמשים בתערובת סיוד איכותית ומקצועית בעלת מרכיבים חיוניים נוספים מעבר לסיד המשמש בתור המרכיב העיקרי.

 

סיוד גגות                    בתמונה: הלבנת גג באמצעות התזה ע"י מכונה משוכללת
איכות חומר הסיוד ושכלול תהליכי העבודה יקבעו את איכות הביצוע

זהר בובי בע"מ מתמחים בביצוע סיוד גגות בישראל ולחברה ניסיון ומוניטין של למעלה משלושים שנה בתחום. מומחי  זהר בובי בע"מ משתמשים בחומרי האיטום והסיוד האיכותיים ביותר על מנת להבטיח שמירה על שכבת הבידוד לאורך זמן ומניעת פגיעה בשכבת האיטום של הגג.

סיוד מקצועי שיבצעו לגג שלכם מומחי זהר בובי בע"מ יבטיח כי הגג יהיה מוגן למשך כמה שנים לפחות, זאת מכיוון שחומר הגלם וגם שיטות העבודה של החברה הן מהמשוכללות ביותר על מנת להבטיח ללקוחות הפונים לחברה את ביצוע האיטום והסיוד בצורה הכי מקצועית.

 
חזור לדף הבית למידע נוסף
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון