מחיר איטום גגות


מחיר איטום גגות
כמו בכל ענף עסקי, טווח המחירים בתחום האיטום הוא רחב. השאלה היא איזו תמורה מקבלים עבור התשלום ומה משך זמן האחריות שמקבל הלקוח בגין העבודה.

מחירי איטום גגות

המחירים שאנו גובים עבור איטום גגות באמצעות זפת חמה, יריעות ביטומניות או כל שיטת איטום אחרת הם מחירים הוגנים הכוללים את עלויות קנית חומרי האיטום המתקדמים, מכשור חדשני וביצוע מקצועי של האיטום על ידי צוותים מנוסים ובעלי ידע רב. לאור ההקפדה שלנו על כל המעטפת המקצועית אנו מעניקים אחריות בת כמה שנים עבור האיטום, בהתאם לשיטת האיטום שבוצעה בפועל.
גם תחום איטום הגגות הוא תחום פרוץ וקבלנים מציעים את שירותיהם במחירים נמוכים יותר. לאור החשיבות הרבה של איטומו של הגג ומניעת חדירת מי גשמים לדירות, יש לבדוק באופן מקיף מהי התמורה המתקבלת מכל איש מקצוע כדי להשוות את הצעות המחיר.
ברוב המקרים קבלנים המציעים הצעות מחיר זולות, אינם משתמשים במכשור חדיש, הם מבצעים איטום באמצעות חומרי איטום זולים יותר שהם הרבה פחות איכותיים ולכן גם תקופת האחריות שהם מציעים היא קצרה יותר.
ברור שכשמבצעים עבודה באמצעות חומרים שאינם בטיב מעולה, האיטום אינו מושלם ובמהלך השנה ובמיוחד בחורף קורות שוב ושוב תקלות, חודר גשם לדירות ויש לכך אפילו השלכות בריאותיות עקב העובש.
הלקוחות הקבועים שלנו העובדים אתנו כבר שנים רבות, מודעים לעובדה שאנו מקפידים על כל פרט מבצעים עבודה מאד מקצועית תוך שימוש בחומרים בעלי איכות יוצאת דופן ולכן שנה אחר שנה הם מזמינים רק את הצוותים המיומנים שלנו לאטום את הגג.

חומרים איכותיים ובעלי תו תקן

כל הפעילות שלנו בנושא איטום גגות מתבצעת תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר הקיימים בשוק הישראלי, הן אלה המיוצרים בישראל והן אלה המיובאים מחו"ל. מנהלי החברה מבצעים את בחירת החומר הנכון לכל סוג של סדק בהתאם למיקומו, אם הוא על הגג או במרתף ובהתאם לעומק שלו. גלילי הזפת והיריעות הביטומניות שאנו רוכשים הם על פי התקן הישראלי בלבד ובעובי המומלץ בהתאם לסוג העבודה הנדרש בכל מבנה ספציפי.
כדי להגן על הציבור, התקן הישראלי שנקבע הוא מהמחמירים בעולם וזאת כדי לעשות כל שניתן שהאיטום יבוצע באופן הרמטי ולא יהיו בו תקלות לאורך הזמן.

עלויות הוגנות עבור עבודות האיטום

בכל הצעת מחיר אנו מחשבים את מלוא העלויות שלנו ומציעים ללקוח מחירים הגונים עבור זיפות הגג פריסת יריעות ביטומניות, שימוש בחומר אקרילי או איטום בחומר פולימרי. החומרים הפולימריים לדוגמה הם חומרים די יקרים ולכן יהיה הבדל מהותי בין הצעת מחיר לאיטום באמצעות זיפות חם מול הצעה של חומר פולימרי.
נציגי החברה מסבירים לכל לקוח ממה מורכבת הצעת המחיר, באילו חומרי איטום מדובר ומה הפעילות הטכנית הייחודית שלהם. כל לקוח מקבל מעטפת של כל הנדרש לגג ולכן הוא רגוע כי הוא יודע שהוא הזמין צוותים מיומנים שיבצעו עבודה שהיא לא פחות ממאה אחוז ביצוע מושלם.
מעבר למחירים ההוגנים, אפשר להעניק לוועד הבית אפשרות לשלם בכמה תשלומים כדי להקל על תזרים המזומנים שלהם ולאפשר להם לבחור בהצעה האיכותית ביותר ולא בהצעה הזולה ביותר.
רבים שהזמינו קבלני משנה זולים נאלצו בשלב שני להזמין שירות מקצועי ומהימן ולשלם פעם נוספת עבור איטום מקצועי שיחזיק מעמד כי כשמזמינים ספק זול, בהרבה מקרים העבודה אינה איכותית וגורמת לנזקים שונים על פני הגג, כיוון שנוצרות שלוליות וביצות הסוחפות אחריהן ריחות וגם מושבות של חיידקים. 
 
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק