קבלני איטום

קבלני איטום
אנחנו כקבלני איטום מבצעים כמה וכמה סוגי עבודות איטום, בהתאם לצורך בכל מבנה. המוטו שלנו הוא לבצע כל פרויקט קטן כגדול במקצועיות רבה, תוך מתן חשיבה קדימה. אצלינו לא נוצרים מצבים שהאיטום מחזיק מעמד פרק זמן קצר בלבד כיוון שלא הייתה התייחסות של הצוות לכל בעיה שנראתה על הגג.
לפני ביצוע העבודה, מגיע לשטח איש מקצוע מיומן שלנו, בוחן כל נקודה על הגג ולאחר מכן מכין את תוכנית העבודה המתאימה ביותר לשטח. צוותי העבודה מבצעים כל אחד מהשלבים שנקבעו באופן קפדני ולא מדלגים אף על פי שלב כדי שהעבודה תהיה לא פחות ממושלמת.
צורת התנהלות זו מוכיחה את עצמה מדי יום כטובה ביותר ולכן תדמיתה הגבוהה של החברה מבוססת על כוח העבודה המנוסה שלנו שמטפל בכל תקלה כדי שהבניין יהיה אטום במאה אחוז ולא יהיו תוצאות לוואי כלשהם עקב איטום לקוי.
השמירה על המוניטין שלנו היא בראש מעיינינו ולכן הלקוחות הקבועים והמרוצים שלנו מקבלים שירות איטום יעיל בכל עת תוך שימוש במכשור מתקדם ובחומרי איטום בטיב מעולה שהם המילה האחרונה בתחום זה.

ידע מקצועי של צוותי האיטום

רכישת ידע מקצועי הוא הבסיס להצלחתו של העסק. אנו דוגלים במתן הכשרות מקצועיות וסדנאות מעשיות לעובדים כדי שיבינו מה עומד מאחורי כל החלטה מקצועית וידעו איך לבצע איטום בפועל בכל שיטת איטום. ההבנה הטכנית מחדדת את תשומת הלב של כל אחד מהם והם מגלים בעיות, סדקים, תקלות וכו' וערוכים לכל תרחיש מבחינת החומרים הזמינים ושיטת האיטום שנבחרה.

איטום גגות באמצעות זפת חמה

את שלב הכנת השטח לזיפות אנו מבצעים תוך הקפדה שכל מקום לאורכו ולרוחבו של הגג יהיה נקי לחלוטין, ללא שאריות של לכלוך, אשפה או כל חומר אחר. בתום הניקוי, שוטפים היטב את כל המתחם ובמיוחד בין דודי השמש והמדחסים כך שעבודת הזיפות תהיה אפקטיבית בכל פינה.
בנוסף לכך, פותחים את כל המרזבים, מחלצים גורמים המפריעים למעבר חופשי של מים כמו עלים ואבנים. מרזב שאינו מסוגל להכיל את כל כמויות מי הגשם יגרום להיווצרות של שלוליות וביצות על הגג אשר מהר מאד עלולים לגרום לרטיבות, עובש ופטריות בקירות הדירות בקומות העליונות.
כדי להעניק מענה מקצועי ללקוחות אנו רוכשים מכשור חדשני הפועל בטכנולוגיות מתקדמות כדי לייעל את שיטות העבודה. כאשר מזפתים גגות בזפת חמה, אחת הנקודות החשובות ביותר היא לשמור על טמפרטורה מבוקרת ואחידה לאורך כל זמן מריחת החומר וכך לא נוצר במקום לכלוך, עשן או פיח. תוצאה מושלמת זו מושגת על ידי שימוש במכונת זפת השומרת על הטמפרטורה שנקבעה ויוצרת עבודה זהה בכל שטח הגג.
אנו מבצעים פרויקטים של זיפות רק באמצעות זפת פיברגלס איכותית ביותר ומטפלים גם ברולקות כדי ליצור מקום מושלם. לאחר שהשטח יבש, מסיידים אותו ומעניקים ללקוחות חמש שנות אחריות.

איטום באמצעות יריעות ביטומניות

שיטת האיטום המובילה היא באמצעות יריעות ביטומניות. מדובר ביריעות המיוצרות תוך שימוש בחומרי גלם מעולים ובהם חומרי איטום מובילים. השילוב המוצלח יוצר איטום אופטימלי. אנו מבצעים את האיטום בשיטה זו כבר שנים רבות על ידי צוותים מיומנים.
ההקפדה על ריתוך השוליים של היריעות זו לזו באופן הרמטי מבטיח שהיריעות יישארו מהודקות ולא תיוצר פתיחה שתגרום לכשל באיטום.
שיטת איטום זו מתאימה רק למשטחי גגות שהם ריקים מתכולה כמו מדחסים או דודי שמש כיוון שיש לפרוס את היריעות על פני כל המשטח באופן מלא. 
 
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק