איטום גגות בתל אביב


המון אנשים מתרגשים מגשם, אך גם לא מעטים אלו שחוששים ממנו. גם אתם רוצים ליהנות מעונת החורף מבלי להטריד את עצמכם במחשבות על חדירות מים מהגג וקירות רטובים? עליכם לאטום את הגג! גם אם אטמתם את הגג "רק בשנה שעברה" וגם אם אתם ממעיטים בערכו של החורף הישראלי, ישנה חשיבות אדירה לאיטום יסודי ואיכותי ולבדיקה תקופתית של הגג. אנו ב-א.א. זוהר מציעים שירות איטום גגות בתל אביב באמצעות 3 שיטות עיקריות:

  • זיפות גגות
  • יריעות ביטומניות
  • איטום באמצעות חומר אקרילי / פולימרי

באיזה שלב כדאי לאטום את הגג בתל אביב?

תושבי תל אביב לא מפסיקים להתלונן על הקיץ התל אביבי: חם ולח. עם זאת, כמעט ולא נשמעות תלונות על החורף בתל אביב, וזו אולי הבעיה. למרות שהחורף בישראל הוא לא חורף גשום, סוער וקר מדי, הוא עדין מביא איתו אתגרים שצריך לדעת איך להתמודד איתם. גג שאינו אטום, "מסתפק" גם במערכה חורפית-גשומה אחת כדי לבשר לכם: "לא אטמתם אותי". חדירה של מים מתבצעת בקלות, והדבר האחרון שתאחלו לעצמכם הוא להתמודד עם השלכות חדירת המים בשיאו של החורף.

אנו ממליצים גם לכם, תושבי תל אביב: דאגו לאטום את הגג בקיץ – בין החודשים יוני ועד אוקטובר. מדובר על חודשים יבשים שמאפשרים לנו לבצע את העבודה ללא כל הפרעות או מגבלות בחסות מזג האוויר. היתרון הגדול ביותר הוא כמובן טיפול המנע המקדים: גג אטום מבטיח כי לא תצטרכו להתמודד עם חדירות של מים אל תוך המבנה – הבית, המשרד, החנות או העסק. 

"על איזו שיטת איטום אתם הכי ממליצים?"

אנחנו מאמינים כי אין שיטה טובה יותר או פחות, אלא שישנה שיטת איטום שמתאימה במיוחד לכם. השירות שלנו מולכם מתחיל בשיחת היכרות, שבה נבקש מכם למסור לנו את הפרטים הבאים:

  • האם מדובר על בניין משותף או בית פרטי
  • האם בוצע בעבר איטום על הגג (אם כן, באיזו שיטה)
  • האם הגג "עמוס" במזגנים, דוודים, קולטי שמש וכן הלאה...
  • האם יש לכם תקציב מסוים שתרצו לעמוד בו

בהתאם לתשובות שלכם, נוכל להמליץ לכם על שיטת האיטום המתאימה ביותר. אנו מאמינים כי לכל שיטה ישנם יתרונות וחסרונות. יתרון יכול להיות עמידות לטווח הארוך (שיטת היריעות הביטומניות), ואילו חיסרון יכול להיות העלות הכספית שחוצה את התקציב שלכם (שיטת היריעות נחשבת ליקרה יותר). אנו נציג בפניכם מספר אפשרויות, ויחד נקבע מהי השיטה המומלצת ביותר לאיטום הגג שלכם. שימו לב כי לעתים יהיו שיטות שפחות יתאימו לכם דווקא מבחינה לוגיסטית:

על מנת לבצע איטום ביריעות ביטומניות לדוגמא, הגג צריך להיות כמה שיותר נקי. במקרה והגג שלכם גדוש בדוודים, יהיה מעט קשה ליישם את השיטה ולרוב נמליץ על שיטת זיפות הגגות. אנו נגיע פיסית אל הגג המיועד, נבחן אפשרויות ונעניק לכם חוות דעת מקצועית שתבטיח גם לכם – חורף יבש.

מי מפחד מגשם כשיש לכם תעודת אחריות?

השירות שאנו שואפים להעניק לכם, הוא את השירות הטוב ביותר. אנו מתחייבים על מקצועיות חסרת פשרות,  לאורך כל יישום עבודת האיטום על הגג שלכם. לאחר מכן, לאחר שנבטיח כי הגג אכן אטום כנדרש ותואם את הסטנדרט שלנו, נמסור לכם תעודת אחריות בכתב. תקופת האחריות הניתנת משתנה בהתאם לסוג האיטום שביצענו, אך דעו כי אנו מעניקים אחריות לעד כ-10 שנים! במידה ויתגלו כשלים או ליקויים באיטום, אנו לוקחים עליהם אחריות וממשיכים לשרת אתכם. נמסור לכם פרטים נוספים רלוונטים בהתאם לשיטת האיטום הנבחרת.

קראו גם על: סיוד גגות

 
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק